facebook
recive information about new products
 

• Zamówienia i rezerwacje dostępnych produktów

margita@margita.eu
*
zakładka KONTAKT
*
na stronie każdego produktu znajduje się przycisk -zadaj pytanie-

zadaj pytanie
*
+48 792 413 111

 

 

 

Idealne zamówienia są indywidualne.
Jak wejść w posiadanie biżuteri, która będzie spełniała Twoje oczekiwania?
Ta informacja przyda się dla tych, którym podoba się wiele, nie potrafią wybrać, albo dla tych, którzy nie są pewni czy to coś dla nich.

Najczęściej wykonuję zamówienia indywidualne czyli biżuterię pesonalizowaną. W mojej pracowni część modeli zostało wykonanych w przypływie weny twórczej i możesz je obejrzeć w zakładce DOSTĘPNE.

Jeśli któreś dzieło przypadło Ci do gustu NAPISZ DO MNIE. Sprawdzę dla Ciebie - czy mam w swojej pracowni albo u swoich dostawóców odpowiednie materiały, kamienie, szczególne odcienie kolorów jedwabnych sznurów, łańcuchy, skórę, nici. Jednym zdaniem - wszytko co jest potrzebne do ponownego zerealizowania projektu, który Cię zainteresował. Każdy model jest zawsze trochę inny - tak jak każda kobieta - tak i każde dzieło z mojej pracowni jest inne i wyjątkowe.

 

 Jeśli pragniesz posiadać biżuterię projektowaną specjalnie dla Ciebie od podstaw, zadaj sobie proszę te pytania i napisz mi o swoich przemyśleniach:

Dla kogo... kobiety czy mężczyzny?
*

Jaka część biżuterii potrzebujesz? Naszyjnik, wisior, kolczyki, bransoletka, broszka, pierścień?
*

Czy chesz założyć ją na konkretną okazję? Ślub, wyjątkowa randka, do pracy?
*
Jakie kolory?
*

Lubisz duża biżuterię, czy wolisz aby była mała?
*
Jakie życzysz sobie kamienie, czy może ich dobór zostawiasz mnie?
*
Czy chcesz posiadać amulet albo rożdzkę, która będzie Cię chronić i pomoże utrzymać równowagę? Napisz o swoich potrzebach, znajdę kolory, kamienie i formę, które będą Ci przychylne.
*
Co jeszcze jest dla Ciebie ważne w Twojej nowej biżuterii?

 

Jeśli spodobało Ci się kilka dzieł które prezentuję na margita.eu  ale nie w całości, sprawdz jak "zamówić takie ale inne".

Może być tak, że spodobał Ci się jakiś projekt ale po prostu nie odpowiadają Ci kolory albo rodzaj kamieni, chcesz w tym stylu ale mniejsze, większe, dłuższe, krótsze, węższe, szersze. To jedna z tych sytuacji, kiedy zobaczysz pierścień i myślisz że byłby to dla Ciebie idealny wisior. 


Może ma być to połącznie dwóch albo i trzech projektów, bo w każdym spodobało Ci się coś innego.  Zobacz przykłady idealnych indywidualnych zamówień:

 

Przykłady zamówień indywidualnych:

 Jak powstał naszyjnik Marinero?

Beata zamówiła naszyjnik w stylu marynarskim, chciała aby znalazło się w nim szkło weneckie oraz kolory czerwieni i granat. Prosiła o formę geometryczą, nie taką standardową jak na sutasz. Naszyjnik maił być krótki. Resztę pozostawiła mnie. Zobacz co powstało, cieszę się że udało mi się trafić w gusta Betay. Dziękuję. Zjęcie z moedlką wykonałą Beata, która jest fotografką zawodową - kliknięcie otworzy Ci stronę jej galerii zdjęć, a kliknięcie w zdjęcie z naszyjnikiem i moją dłonią pokaże Ci więcej szczegółów na temat tego konkretnie naszyjnika.

 

naszynik Marinero ze szkłem weneckimnaszynik Marinero ze szkłem weneckim

 

 Jak powstały kolczyki Conexion ?

Monika obejrzała wiele moich prac, wiedziała czego chce ale wśród dostępnej od ręki biżuterii nie było jej ideału. Znalazła za to trzy cechy w trzech innych parach kolczyków, które chciała połączyć. Napisała mi tak: kolory jak w kolczykach Bigote VII, długość i funkcja odpinania dołu jak w kolczykach Calor a kształt jak w kolczykach Botella.

Bigote VII

kolczyki bigote długie klasyczne kolory

Calor

kolczyki calor

 

Botella

kolczyki bottle

 

Oto co powstało z kompilacji takich życzeń:

kolczyki Conexion