facebook
recive information about new products
 

Ring GAJA III

Ring of Gaja Collection, with turquoise and Swarovski crystals.
Hand embroidered and unique ring, only one copy.

Okazały pierścień Gaja, ma w sobie kawałek ducha ziemi, posiada niezwykłe moce ;) Przekonaj się sama. Ręcznie haftowany i unikatowy, powstał w serii trzech pierścieni, każdy nieco inny. Uszyty został z jedwabnych sznurków, zawiera w sobie turkus, kryształki Swarovskiego oraz elementy szklane. Obrączka posiada prostą regulację, dzięki temu możesz dopasować jego rozmiar samodzielnie do swojego palca.
Ręcznie haftowany i unikatowy pierścień, powstał w jednym egzemplarzu.

Z tyłu pierścień jest wykończony skórą, co daje wysoki komfort noszenia.

Biżuteria z mojej pracowni jest bardzo dokładnie wykonana i zabezpieczona, utrzymuje swoją formę - co gwarantuje niezwykłą trwałość.

Egzemplarz przedstawiany na zdjęciach znalazł już swoją właścicielkę. Możesz mieć taki lub podobny spersonalizowany dla Twoich potrzeb.
Zapytaj o szczegóły.

Signature : R445
Parameters :
•    widest part - 6 cm
•    length - 7,5 cm
•    silver ring with regulation


Ask

Products from the same collection:gaja

Kolekcja ta powstaładzięki cudownej animacji proekologocznej, która jest wspomnieniem mojego dzieciństwa - Kapitan Planet. Super Bohater ratuje naszą planetę a pomaga mu w tym Gaja, Duch Ziemi, bustwo pełne dobra, bardzo związane ze zdrowiem i życiem planety Ziemia. Jej postać wzorowana częściowo na bogini Gai z mitologii greckiej. Jest wszechobecna, może ona pojawić się w dowolnym miejscu i czasie, potrafi porozumiewać się telepatycznie. Gaja powołuje grupę ludzi z Ziemi aby chronili swą planetę. Daje im pierścienie z poszczególnymi mocami.