facebook
recive information about new products
 

Earrings CONEXION Haute couture

Egzemplarz przedstawiany na zdjęciach dostępny jest na zamówienie. Cena i termin realizacji zależy od wariantu biżuterii oraz ilości zamówionych egzemplarzy. Możliwe jest także zamówienie podobnej biżuterii. Zmiany mogą dotyczyć  koloru, rodzaju kamieni, kształtu oraz dopasowania rozmiaru. Zachęcam do zadawania pytań oraz do kontaktu w sprawie tego dzieła poprzez kliknięcie przycisku "ZADAJ PYTANIE" pod opisem i zdjęciami.
Podana
cena dotyczy wykonania identycznego projektu.

Kolczyki Conextion. Wykonane na zamówienie Moniki, są połączeniem trzech innych par kolczyków. Klasyka połączenia ciepłych barw z chłodnymi. Będą trafionym dodatkiem do większości stylizacji. Bardzo uniwersalne i kobiece. Posiadają funkcję odpinania dolnej częsci, co pozwala nosić te kolczyki jako długie a innym razem jako krótkie kolczyki, małe sztyfty. Funkcja odpinania części kolczyka to autorski i innowacyjny pomysł Dagmary Buczek - Butik Imagine (klik) . Z tyłu kolczyki są wykończone skórą, co gwarantuje wysoki komfort noszenia. Sa oczywiście niezwykle lekkie.

Biżuteria z mojej pracowni jest bardzo dokładnie wykonana i zabezpieczona, utrzymuje swoją formę - co gwarantuje niezwykłą trwałość.

Signature: E485.
Parameters:
•   
widest part - abotu 3 cm
•   
length - about 10 cm
•   
silver clasp (stick)PROPORTIONS


Ask