facebook
recive information about new products
 

Earrings GAJA III Haute couture

Egzemplarz przedstawiany na zdjęciach dostępny jest jedynie na zamówienie. Cena i termin realizacj do uzgodnienia w indywidualnej rozmowie z projektantem.

Kolczyki Gaja III wykonałam na zamówienie Agnieszki, jej uwagę zwróciła mocna kolorystyka kolekcji Gaja i w takiej konwecji miały być utrzymane. Kolczyki są ultralekkie.

Biżuteria z mojej pracowni jest bardzo dokładnie wykonana i zabezpieczona, utrzymuje swoją formę - co gwarantuje niezwykłą trwałość.


Signature: E501.
Parameters:
•   
widest part - 4 cm
•   
length - 10 cm
•   
silver clasp (cllip)


KOLCZYKI GAJA III BY MARGITA


Ask

Products from the same collection:gaja

Kolekcja ta powstaładzięki cudownej animacji proekologocznej, która jest wspomnieniem mojego dzieciństwa - Kapitan Planet. Super Bohater ratuje naszą planetę a pomaga mu w tym Gaja, Duch Ziemi, bustwo pełne dobra, bardzo związane ze zdrowiem i życiem planety Ziemia. Jej postać wzorowana częściowo na bogini Gai z mitologii greckiej. Jest wszechobecna, może ona pojawić się w dowolnym miejscu i czasie, potrafi porozumiewać się telepatycznie. Gaja powołuje grupę ludzi z Ziemi aby chronili swą planetę. Daje im pierścienie z poszczególnymi mocami.